Przyjazne środowisku, trwałe i efektownie wyglądające kubki szklane ze słomką

Kubki szklane stanowią grupę naczyń, które większości osób kojarzą się zapewne jako niezbyt interesujące pod względem wyglądu. Oferta naszego sklepu stanowi jednak dowód na to, że wykonanie poszczególnych ich elementów z pomysłem, pozwala zdecydowanie podnieść poziom proponowanych wyrobów pod względem atrakcyjności wizualnej. Różnokolorowe nakrętki oraz słomki sprawiają, że szklane kubki doskonale wpasowują się w imprezowy klimat, znajdując dzięki temu coraz częściej zastosowanie m.in. w dyskotekach oraz barach. Poza tym szklany kubek lub słoik jest zdecydowanie bardziej przyjazne środowisku naturalnemu niż choćby jego plastikowy odpowiednik, co także przekłada się na stały wzrost zainteresowania dystrybuowanymi przez nas naczyniami zwłaszcza wśród ludzi młodych, świadomych na ogół tego, jak ważne jest dbanie o otaczający nas świat. Sięgnąć po kubek ze słomką szklany warto jednak na pewno nie tylko przez wzgląd na jego wysoki stopień przyjazności w stosunku do środowiska, ale też znaczną trwałość.

Odpowiedni ciężar kubków szklanych pozwala zapobiec rozlaniu ich zawartości

Zastosowanie grubego tworzywa w procesie produkcji oferowanych naczyń sprawiło, że nawet przypadkowe upuszczenie ich ze znacznej wysokości w większości przypadków nie poskutkuje rozbiciem szkła. Każdy możliwy do nabycia w naszym sklepie internetowym szklany kubek ze słomką cechuje duża pojemność (400-500 ml), co także należy uznać za ich wyraźną zaletę. Podobnie jak fakt, iż są one cięższe od większości innych naczyń. Każdemu bez wątpienia nieraz zdarzyło się potrącić ręką np. butelkę, która – ze względu na swój charakterystyczny kształt i lekkość – w bardzo łatwy sposób ulega przewróceniu. Kubki szklane ze słomką pozwalają natomiast uniknąć rozlania ich zawartości na stół, ubranie czy dywan rozłożony na podłodze, ulegając w większości przypadków jedynie niedużemu przesunięciu po blacie stołu w sytuacji, gdy zostaną przypadkowo dotknięte.

Kubki szklane to idealne dopełnienie słojów z kranikami. Świetnie prezentują się w komplecie ze słojami. Są piękne, mają zabawne wzory, a do tego są bardzo praktyczne. W komplecie z kubeczkami - twarde rurki. 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi kategoriami w naszym sklepie: słoje ozdobne z kranikami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl